نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح 4 پروژه عمراني به مناسبت هفته دولت در احمدآباد

افتتاح 4 پروژه عمراني به مناسبت هفته دولت در احمدآباد

شهردار احمدآباد از افتتاح 4 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر نه ميليارد و نهصد ميليون ریال به مناسبت هفته دولت در شهر احمدآباد خبر داد.

به گزارش" روابط عمومی شهرداري احمدآباد" ، مهندس تقوي شهردار احمدآباد، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت، سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: هفته دولت، هفته افتخار و سر بلندي دولتي است كه تمام همّتش، خدمت به محرومان جامعه و رفع نياز دردمندان و مستمندان است و فرصت مغتنم و بسيار با ارزشي است كه خدمتگزاران به مردم بتوانند در طول اين هفته خدمات صورت گرفته در بخش‌هاي مختلف را به مردم انعكاس دهند تا مردم نيز در جريان خدمات دولت قرار گيرند.

شهردار احمدآباد اظهار داشت: به حول و قوه الهی در این هفته4 پروژه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وي افزود : حجم پروژه‌های انجام شده و قابل بهره‌برداری در هفته دولت امسال در مقایسه با سال گذشته  چهار برابر شده است، که این نشان از عزم جدی شهرداری و شورای اسلامی شهر در جهت خدمت به مردم است .

شهردار احمدآباد با اشاره به شرح اين پروژه ها تصريح كرد : جايگاه  پمپ بنزين ، دو عدد پارك محله اي ، تكميل خيابان امام حسين(ع) و آسفالت شهرك فجر چهار پروژه آماده افتتاح و مد نظر هستند .