بازدید مدیر کل امور شهری استانداری یزد از شهر احمدآباد

بازدید مدیر کل امور شهری استانداری یزد از شهر احمدآباد

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" چهارشنبه 20 بهمن 95 مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد به همراه هیئت همراه از شهر و شهرداری احمدآباد بازدید نمودند .

در ابتدای این بازدید مهندس تقوی شهردار احمدآباد ضمن عرض خیر مقدم گزارشی از عملکرد شهرداری در سال جاری و پروژه های عمرانی تکمیل شده و در حال اجرای شهرداری و میزان درآمد و هزینه 10 ماهه شهرداری توضیحاتی بیان نمودند.

وی همچنین در خصوص مشکلات شهرداری از جمله کمبود ماشین آلات عمرانی، موانع راه اندازی و بهره برداری از ایستگاه آتش نشانی، معایب و مشکلات طرح جامع – تفصیلی و کاهش منابع درآمدی مطالبی ارایه نمودند.

در ادامه از پروژه های تکمیل شده در حال اجرای شهر از قبیل پارک ولایت ، باران ، میدان بسیج ، میدان شهرداری ، جاده ارتباطی احمدآباد-کمربندی ، پیاده رو سازی معابر و مصلی خاتم الانبیاء بازدید نمودند.

مهندس شاکری شمسی ضمن تقدیر وتشکر از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر احمدآباد، ضمن  اشاره به اینکه شهرداریها در حال حاضر خدمات زیادی به مردم ارائه می دهند گفت : نسبت به بودجه شهرداری پروژه های عمرانی خوبی در سطح شهر احمدآباد اجرا شده است.