بازدید مدیر کل امور شهری استانداری یزد از شهر احمدآباد

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" چهارشنبه 20 بهمن 95 مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد به همراه هیئت همراه از شهر و شهرداری احمدآباد بازدید نمودند .

در ابتدای این بازدید مهندس تقوی شهردار احمدآباد ضمن عرض خیر مقدم گزارشی از عملکرد شهرداری در سال جاری و پروژه های عمرانی تکمیل شده و در حال اجرای شهرداری و میزان درآمد و هزینه 10 ماهه شهرداری توضیحاتی بیان نمودند.

وی همچنین در خصوص مشکلات شهرداری از جمله کمبود ماشین آلات عمرانی، موانع راه اندازی و بهره برداری از ایستگاه آتش نشانی، معایب و مشکلات طرح جامع – تفصیلی و کاهش منابع درآمدی مطالبی ارایه نمودند.

در ادامه از پروژه های تکمیل شده در حال اجرای شهر از قبیل پارک ولایت ، باران ، میدان بسیج ، میدان شهرداری ، جاده ارتباطی احمدآباد-کمربندی ، پیاده رو سازی معابر و مصلی خاتم الانبیاء بازدید نمودند.

مهندس شاکری شمسی ضمن تقدیر وتشکر از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر احمدآباد، ضمن  اشاره به اینکه شهرداریها در حال حاضر خدمات زیادی به مردم ارائه می دهند گفت : نسبت به بودجه شهرداری پروژه های عمرانی خوبی در سطح شهر احمدآباد اجرا شده است.