نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

به مناسبت دهه مبارك فجر دو پروژه عمراني در شهر احمدآباد افتتاح شد

به مناسبت دهه مبارك فجر دو پروژه عمراني در شهر احمدآباد افتتاح شد

به گزارش "روابط عمومي شهرداري احمدآباد" به مناسبت دهه مبارک فجر دو پروژه عمران شهری با اعتباربالغ بر سه میلیاردو سيصدوپنجاه میلیون ریال با حضور دكتر تابش نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي ، مهندس سيد حسيني معاون امور عمراني استانداري يزد ، فرماندار و جمعي از مسئولان استان و شهرستان افتتاح شد.

مهندس تقوي شهردار احمدآباد در مراسم افتتاح و بهره برداري از پروژه های عمراني شهرداری احمدآباد ضمن گراميداشت ايام الله دهه مبارك فجر ، توضيحاتي فني در خصوص پروژه ها بيان نمودند .

مهندس تقوي با اشاره به اینکه امسال اعتبارات عمراني شهرداری احمدآباد نسبت به سال گذشته رشد 70 درصدي داشته افزود: به مناسبت دهه مبارک فجر 2 پروژه احداث ساختمان پايگاه امام علي (ع) با اعتبار 1/850/000/000 ريال و تكميل و تعريض بلوار امام خميني (ره) با اعتبار 1/500/000/000 ريال از محل اعتبارات عمراني شهرداري به بهره برداري رسيد .

دكتر تابش در مراسم افتتاح  پايگاه مقاومت بسيج احمدآباد با تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت:با تعامل و همدلی خوبی که بین مجموعه مدیران شهر احمدآباد وجود دارد کارهای خوبی صورت گرفته و یا در حال انجام است.

نماينده مردم اردكان در مجلس شوراي اسلامي در پایان سخنان خود از آحاد مردم خواست تا در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن‌ماه شرکت کنند و با حضور پرشور خود حماسه دیگری را خلق کنند و تجلی اقتدار ملی و بصیرت ایرانی اسلامی و شکوه و عظمت سرزمین خود را به نمایش بگذارند.