نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن بزرگ غدير در احمدآباد برگزار شد

جشن بزرگ غدير در احمدآباد برگزار شد

به گزارش "روابط عمومي شهرداري احمدآباد" همزمان با دهه ولايت و فرارسيدن عيد سعيد غدير خم، جشن بزرگ غدير در احمدآباد برگزار شد.

مهندس تقوي شهردار احمدآباد در حاشیه برگزاری اين جشن با گراميداشت اعياد مبارک در دهه ولايت اظهار داشت: عيد غدير خم افضل اعياد است و بايد در گراميداشت آن تلاش بيشتري صورت گيرد.

وي  با اشاره به ويژگي هاي شخصيتي مولاي متقيان حضرت علي (ع)، يادآور شد: زهد، تقوا، قناعت، شجاعت و عدالت از ويژگي هاي بارز آن حضرت بوده که اينها بايد در بين نسل جوان امروز نهادينه شود.

جشن غدير خم با همت انجمن ورزش و جوانان شهر احمدآباد وبا همكاري شهرداري و شورای اسلامی شهراحمدآباد برگزار شد .

در اين مراسم هنرمندان شهر احمدآباد برنامه هايي شامل مديحه سرايي درباره عيد غدير ، موزيك زنده ، نمايشهاي طنز ، مسابقه و مولودي خواني اجرا نمودند و تعداد كثيري از مردم شريف احمدآباد در مراسم حضور داشتند .

همچنين در پايان مراسم به مناسبت هفته نيروي انتظامي از پرسنل كلانتري احمدآباد و فرمانده نيروي انتظامي شهرستان و از برگزيدگان ورزشي شهر احمدآبادكه در مسابقات آسيايي به ميزباني كرمانشاه به مقام قهرماني دست يافته بودند و همچنين از برگزيدگان علمي كه در كنكور سراسري حائز رتبه ممتاز و در رشته پزشكي قبول شده بودند با اهداي لوح و جايزه تقدير به عمل آمد و به قيد قرعه به تعدادي از شركت كنندگان هدايايي اعطا گرديد .

قابل ذكر است بخشداري مركزي و اداره ورزش و جوانان شهرستان در تأمين جوايز برنامه همكاري نمودند.