نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن بزرگ غدير در احمدآباد برگزار شد

به گزارش "روابط عمومي شهرداري احمدآباد" همزمان با دهه ولايت و فرارسيدن عيد سعيد غدير خم، جشن بزرگ غدير در احمدآباد برگزار شد.

مهندس تقوي شهردار احمدآباد در حاشیه برگزاری اين جشن با گراميداشت اعياد مبارک در دهه ولايت اظهار داشت: عيد غدير خم افضل اعياد است و بايد در گراميداشت آن تلاش بيشتري صورت گيرد.

وي  با اشاره به ويژگي هاي شخصيتي مولاي متقيان حضرت علي (ع)، يادآور شد: زهد، تقوا، قناعت، شجاعت و عدالت از ويژگي هاي بارز آن حضرت بوده که اينها بايد در بين نسل جوان امروز نهادينه شود.

جشن غدير خم با همت انجمن ورزش و جوانان شهر احمدآباد وبا همكاري شهرداري و شورای اسلامی شهراحمدآباد برگزار شد .

در اين مراسم هنرمندان شهر احمدآباد برنامه هايي شامل مديحه سرايي درباره عيد غدير ، موزيك زنده ، نمايشهاي طنز ، مسابقه و مولودي خواني اجرا نمودند و تعداد كثيري از مردم شريف احمدآباد در مراسم حضور داشتند .

همچنين در پايان مراسم به مناسبت هفته نيروي انتظامي از پرسنل كلانتري احمدآباد و فرمانده نيروي انتظامي شهرستان و از برگزيدگان ورزشي شهر احمدآبادكه در مسابقات آسيايي به ميزباني كرمانشاه به مقام قهرماني دست يافته بودند و همچنين از برگزيدگان علمي كه در كنكور سراسري حائز رتبه ممتاز و در رشته پزشكي قبول شده بودند با اهداي لوح و جايزه تقدير به عمل آمد و به قيد قرعه به تعدادي از شركت كنندگان هدايايي اعطا گرديد .

قابل ذكر است بخشداري مركزي و اداره ورزش و جوانان شهرستان در تأمين جوايز برنامه همكاري نمودند.