نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دومين جلسه پرسش و پاسخ شهردار و شوراي اسلامي شهر احمدآباد با مردم

دومين جلسه پرسش و پاسخ شهردار و شوراي اسلامي شهر احمدآباد با مردم

به گزارش "روابط عمومي شهرداري احمدآباد" جلسه پرسش و پاسخ اعضاي شوراي شهر ، شهردار و بخشدار مركزي با هدف ارائه گزارش عملكرد ، بيان برنامه ها و پاسخگوئي به سوالات مردمي در مسجد عليا احمدآباد برگزار شد .

در ابتداي جلسه آقاي زارعپور رئيس شوراي اسلامي شهر گزارش كاملي از شروع كار شوراي چهارم تا كنون ارائه نمودند و از حضور مردم در اين جلسه تقدير نمودند .

وي در ادامه از شهردار احمدآباد و پرسنل شهرداري که با برنامه و تعامل در حال پیش بردن امورات این شهر است تشکر نموده و از وجود تعامل شهردار با مردم و شورای اسلامی شهر ابراز خوشحالی نمود و افزود اهم برنامه هاي عمراني شهر در راستاي خواسته هاي عمومي مردم و كاهش كمبود ها و مشكلات شهر مي باشد .

سپس مهندس تقوي شهردار احمدآباد به ارائه گزارش عملکرد يك ساله شهرداری و اعلام هزينه پروژه هاي اجرا و تكميل شده پرداخته و بر اهمیت و ضرورت طرح های مطالعاتی و كارشناسي جهت شناخت و اولويت بندي مسايل و مشكلات شهر و ارايه راهكار به منظور رفع آنها تاكيد نمودند .

 همچنين ايشان از برنامه هاي آتي و در دست اقدام شهرداري از جمله احداث خيابان آيت الله محقق داماد ، احداث ميدان شهرداري و ميدان شهدا تكميل بلوار امام خميني ،  احداث دو پارك محله اي و ساماندهي گلزار شهدا تا پايان سال جاري خبر داد .

وي در ادامه اظهار داشت بودجه سال 93 شهرداري بالغ بر سه ميليارد تومان مي باشد كه بيش از يك سوم اين اعتبارات در راستاي آزاد سازي املاك در مسير طرحهاي عمراني هزينه شده است .

وی از شهرداری با عنوان یک نهاد اجتماعی یاد کرده و خواستار مشارکت و همكاري مردم در امور شد.

در پايان عده اي از همشهريان گرامي به ارائه ديد گاه ها ، مشكلات و پيشنهاد هاي سالم و سازنده خود در راستاي بهتر شدن مسائل شهر و شهرداري پرداختند كه طي اين نشست مهندس تقوي شهردار احمدآباد ، زارعپور رياست شوراي اسلامي شهر احمدآباد و حلوايي بخشدار مركزي به سوالات پاسخ دادند.