نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

رئيس جدیدکلانتری شهر احمدآباد معرفی شد

رئيس جدیدکلانتری شهر احمدآباد معرفی شد

به گزارش "روابط عمومي شهرداري احمدآباد" طي جلسه اي كه در سالن جلسات شهرداري با حضورسرهنگ كمالي فرمانده نيروي انتظامي شهرستان اردكان ، امام جمعه احمدآباد ، بخشدار مركزي ، اعضاي شوراي شهر احمدآباد و جمعي از نيروهاي نظامي و انتظامي و مديران ادارات و ارگانهاي بخش مركزي  برگزار شد ، جناب سروان اقبال به عنوان رئيس جديد كلانتري 11 احمدآباد معرفي و از خدمات جناب سروان حدادنيا قدر داني شد .

سرهنگ كمالي در اين مراسم ضمن تقدير از جناب سروان حداد نيا از آقاي اقبال به عنوان نيروي جوان و توانمند منطقه انتظامي شهرستان نام برد و گفت ارائه خدمت صادقانه ، تعامل سازنده و منطقي با اهالي متدين و با فرهنگ احمدآباد بايستي در سرلوحه برنامه هاي رئيس جديد قرار گيرد .

ايشان نيز جناب سروان حداد نيا را از نيروهاي خدوم و زحمت كش و با تجربه خواند و اين جابجايي بعلت مأموريت ايشان به استان سيستان و بلوچستان عنوان نمودند.

در پایان این مراسم  لوح تقدیروهدایایی بعنوان یادبود به جناب سروان حداد نيا اهدا شد .

شهردار احمد آباد كه به علت حضور در جلسه استانداري در اين مراسم حضور نداشتند طي پيامي از زحمات جناب سروان حداد نيا  که با حسن خلق و صداقت درمدت مسئولیت کلانتری فعالیت نمودند تقدیر و تشکر و برای جناب سروان اقبال آرزوی موفقیت و اعلام همکاری با وی نمود.