شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از زحمات امام جمعه احمدآباد تقدیر کردند

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از زحمات امام جمعه احمدآباد تقدیر کردند

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" در حاشیه مراسم افتتاح مصلی خاتم الانبیاء توسط شهردار و اعضای شورای شهر به نمایندگی از مردم عالم پرور احمدآباد از زحمات حجت الاسلام صابری امام جمعه احمدآباد با اهدای هدیه و لوح سپاس از ایشان تقدیر گردید.

 

متن پیام به این شرح است :

 

 

بسمه تعالی

منَ لَم یَشکُرِالمَخلوق لَم یَشکُرِالخالِق

 

برادر ارجمند جناب حجت الاسلام والمسلمین صابری

امام جمعه محترم شهر احمدآباد

سلام علیکم

به شکرانه ی توفیق و به پاسداشت همت وثیق حضرت عالی در ساخت مصلی بزرگ خاتم الانبیاء احمدآباد که درک بالا  نسبت  به مسائل فرهنگی،مذهبی ، خلاقیت، نوآوری، جدیت و قاطعیت در امور را دربر داشته است باعث و حامل آن گردید تا بر خود وظیفه بدانیم که از طرف مردم متدین شهر عالم پروراحمدآباد از جنابعالی تشکر و قدردانی نماییم.

شور شیرین تلاش خاضعانه شما در ساخت این مجموعه عظیم که جای جای آن اثر قدم های  پشتکار و همت شما بر آن موج   می زند به یادگار خواهد ماند و این باقیات صالحات چون چراغی فرا روی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بود.

امیدواریم با توکل به خداوند منان و  توسل به اهل بیت عصمت و طهارت در همه عرصه های زندگی مشحون از عطر خوش نواز الهی باشید و به عنوان نیروی خدمتگزار برای تعالی دین مبین اسلام ، گام های مستحکم و مستمری را بردارید و عاقبت بخیری که آرزوی دیرینه همه انبیاء و اولیا و صلحای ما بود قرین زندگی پرنورتان باشد.

 

                                                                    

                       حمیدرضا تقوی                                                  ابراهیم عبدالکریمی

                       شهردار احمدآباد                                    رئیس شورای اسلامی شهر احمدآباد