نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طی مراسمی از پزشکان عمومي شهر احمدآباد تقدیر و تجلیل شد

طی مراسمی از پزشکان عمومي شهر احمدآباد تقدیر و تجلیل شد

چه زیباست امید بیمارانی که به دستان شفا بخش پزشکان دل بسته اندتابامهارتشان باری دیگر،قدرت خدا را به رخ بندگان بکشند. پزشکانی که ضامن سلامت جامعه،امنیـت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند،که درد جسم رابا روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند وبا شوق و رنج می آموزند تا رنج انسان را به شوق و آرامش برسانند. آنگاه که دردمندی سلامت خودرا باز می یابد و دستی به نشانه شکر به آسمان بلند می کند،ملائک تو را می ستایند.

به "گزارش روابط عمومي شهرداري احمدآباد"  به مناسبت فرا رسیدن اول شهریور،سالروز بزرگداشت ابن سینا،حکیم و پزشک سرآمد روزگاران و روزپزشک،مراسمی با حمايت بخشداري ، شهرداري و شوراي اسلامي شهر احمدآباد و به همت حجت الاسلام اسلامي ،شامگاه پنج شنبه6 شهريور ماه 93 بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور شهردار ، اعضاي شوراي شهر ، مردم احمدآباد ، و دو تن از پزشکان ساكن شهر در مسجد جامع احمدآباد برگزار شد.

ابتدای این مراسم،حجت الاسلام اسلامي ضمن عرض تبریک و تهنیت روز پزشک و تقدیر از تلاشهای ارزشمند پزشکان شهر احمدآباد مطالبي را در مورد ضرورت روح و جسم انسان به طبيب بيان نمودند و به تشريح جايگاه و اهميت شغل پزشكان اشاره نمودند.

وی در ادامه از دکتر انصاري و حبيبي ،به عنوان یکی از افتخارات احمدآباد نام برد و از زحمات دكتر انصاري كه مدت 13 سال در احمدآباد حضور داشتند و به مردم احمدآباد خدمت مي كردند تشكر كرد .

در پایان مراسم از پزشکان عمومي شهر  آقایان دکتر حبيبي و  دکتر انصاري تقدیر شد .

لازم به ذكر است دكتر انصاري به علت ادامه تحصيل از مردم شريف احمدآباد خداحافظي و طلب حلاليت نمودند.