نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم اختتاميه مدرسه واليبال ايفا سرام برگزار شد

مراسم اختتاميه مدرسه واليبال ايفا سرام برگزار شد

به گزارش "روابط عمومي شهرداري احمدآباد " مراسم اختتاميه مدرسه واليبال ايفا سرام با حضور خانواده هاي ورزشكاران ، پيشكسوتان و مسئولين شهر هاي احمدآباد و اردكان در عصر روز پنجشنبه سيزدهم شهريور ماه نود و سه درمحل سالن تختي اردكان برگزار شد .

در ابتداي مراسم با تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد و نواختن سرود جمهوري اسلامي ايران آغاز گرديد . در ادامه آقايان كارگر رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردكان و نادر قاضي سر مربي مدرسه واليبال ايفا سرام به ايراد سخناني پرداختند .

اجراي برنامه هاي نمايشي و حركات آكروژيم توسط تيم آكروژيم ايفا سرام و همچنين پخش كليپ هايي از كارخانه ايفا سرام و نيز مدرسه واليبال ايفا سرام و اردوي تفريحي زرجوع از ديگر بخش هاي اين مراسم بود .

در پايان با اهداي جوايز از طرف شركت ايفا سرام ، شهرداري و شوراي اسلامي شهر احمدآباد و بخشداري مركزي اردكان از مجموعه دست اندركاران مربوطه تقدير و تشكر گرديد . و همچنين با اعطاي گواهينامه پايان دوره واليبال به اعضاي مدرسه واليبال مراسم خاتمه يافت .

لازم به ذكر است مدرسه واليبال ايفا سرام در تابستان 93 با هدف استعداد يابي و آموزش رشته پرطرفدار واليبال با عضويت 31 نفر در رده نونهالان و نوجوانان در شهر احمدآباد شروع به كار نمود ، اين اعضاء دوره آموزشي سه ماهه خود را زير نظر مربي برجسته جناب آقاي نادر قاضي فرا گرفتند . اين افراد تا اواسط شهريور ماه زير نظر مربيان خود كار كرده و از ميان آنها 20 نفر انتخاب شده و تا پايان سال زير نظر مربيان مجرب دوره هاي آموزشي بعدي را فرا مي گيرند.