نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم اختتاميه مدرسه واليبال ايفا سرام برگزار شد

به گزارش "روابط عمومي شهرداري احمدآباد " مراسم اختتاميه مدرسه واليبال ايفا سرام با حضور خانواده هاي ورزشكاران ، پيشكسوتان و مسئولين شهر هاي احمدآباد و اردكان در عصر روز پنجشنبه سيزدهم شهريور ماه نود و سه درمحل سالن تختي اردكان برگزار شد .

در ابتداي مراسم با تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد و نواختن سرود جمهوري اسلامي ايران آغاز گرديد . در ادامه آقايان كارگر رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردكان و نادر قاضي سر مربي مدرسه واليبال ايفا سرام به ايراد سخناني پرداختند .

اجراي برنامه هاي نمايشي و حركات آكروژيم توسط تيم آكروژيم ايفا سرام و همچنين پخش كليپ هايي از كارخانه ايفا سرام و نيز مدرسه واليبال ايفا سرام و اردوي تفريحي زرجوع از ديگر بخش هاي اين مراسم بود .

در پايان با اهداي جوايز از طرف شركت ايفا سرام ، شهرداري و شوراي اسلامي شهر احمدآباد و بخشداري مركزي اردكان از مجموعه دست اندركاران مربوطه تقدير و تشكر گرديد . و همچنين با اعطاي گواهينامه پايان دوره واليبال به اعضاي مدرسه واليبال مراسم خاتمه يافت .

لازم به ذكر است مدرسه واليبال ايفا سرام در تابستان 93 با هدف استعداد يابي و آموزش رشته پرطرفدار واليبال با عضويت 31 نفر در رده نونهالان و نوجوانان در شهر احمدآباد شروع به كار نمود ، اين اعضاء دوره آموزشي سه ماهه خود را زير نظر مربي برجسته جناب آقاي نادر قاضي فرا گرفتند . اين افراد تا اواسط شهريور ماه زير نظر مربيان خود كار كرده و از ميان آنها 20 نفر انتخاب شده و تا پايان سال زير نظر مربيان مجرب دوره هاي آموزشي بعدي را فرا مي گيرند.