مراسم معارفه شهردار احمدآباد برگزار شد

مراسم معارفه شهردار احمدآباد برگزار شد

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد "مراسم معارفه مهندس تقوی  به عنوان شهردار احمدآباد با حضور مهندس شاکری شمسی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد ، مهندس مقیمی فرماندار اردکان ، مهندس حلوایی بخشدار مرکزی ،  اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری برگزار شد .

مهندس نوری نائب رییس شورای اسلامی شهر احمدآباد در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم بیان نمود : انتخاب مجدد مهندس تقوی خواست مردم بوده و با توجه به توانمندی و تعهد و تجارب وی انتخاب ایشان ازطرف شورای پنجم بعنوان برگ زرینی در عملکرد شورا می توان نام برد.

سپس ایشان به مشکلات مردم در خصوص تأمین زمین مسکونی و همچنین مشکلاتی که در زمینه محدوده شهری در طرح جامع شهری احمدآباد وجود دارد اشاره نمود و از فرماندار و مدیرکل امور شهری و معاونت امور عمرانی استانداری خواست توجه ویژه ای به این مسئله داشته باشند‌ .

در ادامه مهندس تقوی  شهردار احمدآباد به ارائه گزارشی از عملکرد چهارساله شهرداری پرداخت و وضعیت درآمد وهزینه ها و اجرای  پروژه های شهرداری را تشریح کرد و نقطه قوت شهرداری احمدآباد را نداشتن پروژه نیمه کار  و عدم بدهکاری به پیمانکاران و یا نهادهای دیگر می باشد و همچنین حسابرسی شهرداری هر ساله انجام شده و به روز می باشد.

وی از همه ی همکاران و و اعضای شورای چهارم که در مدت مسئولیت ایشان همکاری صمیمانه داشتند و از اعتماد مجدد اعضای محترم شورای دوره پنجم و انتخاب ایشان برای مدت قانونی به عنوان شهردار احمدآباد تقدیر و تشکر نمودو اظهار امیدواری کردند با همفکری و همکاری یکدیگر و همراهی مردم شریف احمدآباد ، هرچه بیشتر برای عمران و آبادانی دیار عالمان شهر احمدآباد گام برداشت .

سپس فرماندار از شورای پنجم بخاطر انتخاب آقای تقوی بعنوان کاری بسیار نیکو و ارزنده تشکر نمودند و از آقای تقوی علی رغم داشتن پیشنهادات بهتر، جهت پذیرفتن این سمت تقدیر و تشکر کردند ‌.

همچنین در خصوص مسائل و مشکلات مطرح شده قول مساعدت و همکاری دادند.

در ادامه مهندس شاکری شمسی از انتخاب مهندس تقوی بعنوان عملکرد مثبت این شوراها یاد نمودند.

ایشان قول مساعد در خصوص حل مشکلات محدوده شهری داده و همچنین در خصوص مشکلات کاهش یافتن درآمد های شهرداری و جبران از طرق مختلف توضیحاتی دادند و راه حل هایی ارائه گردید که محور اصلی آن کاهش هزینه ها بود که هیچ هزینه اضافی متوجه مردم نگردد.

همچنین از مهندس تقوی درخواست کردند در فرآیندهای شهرداری بررسی و در حد امکان نسبت به اصلاح آنها در خصوص افزایش رضایت ارباب رجوع اقدام گردد و شهرداری احمدآباد بعنوان شهرداری پیشرو در این امر در سطح استان معرفی گردد.

ایشان از شورا نیز درخواست نمودند در تمامی امور نفع و منفعت جمع و مردم رو در نظر گرفته و آن را فدای منفعت های شخصی نکنند.

همچنین از شورا و شهرداری خواستند برخی از کارها و پروژه ها را با کمک و سرمایه گذاری بخش خصوصی و بصورت مشارکتی انجام داده و از تواناییهای موجود در این زمینه استفاده شود.

در پایان با اهدای حکم آقای تقوی و ذکر صلوات جلسه خاتمه یافت.