نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مرکز مشاوره حيات طيبه در احمدآباد افتتاح شد

مرکز مشاوره حيات طيبه در احمدآباد افتتاح شد

به گزارش "روابط عمومي شهرداري احمدآباد" مركز مشاوره حيات طيبه وابسته به مصلي خاتم الانبياء با حضور حضرت آيت الله ناصري نماينده ولي فقيه در استان يزد و جمعي از مديران و مسئولين استان و شهرستان  افتتاح شد .

حجت الاسلام والمسلمين صابري امام جمعه احمدآباد در مراسم افتتاح مركز مشاوره اظهار داشت : با اتكال به ذات اقدس حضرت حق و در پرتو توجهات ولي عصر (عج) و همت بلند اهالي محترم احمدآباد ساختمان مركز مشاوره حيات طيبه وابسته به مصلي خاتم الانبياء احمدآباد به بهره برداري رسيد كه در اين مركز با ارايه خدمات مشاوره نسبت به بررسي و رفع مشکلات خانوادگی، تحصیلی و تربیتی و غيره همشهريان اقدام خواهد شد.

حضرت آيت الله ناصري نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهر يزد در مراسم افتتاح مركز مشاوره با تبريك ولادت حضرت امام محمد باقر(ع) و حلول ماه مبارك رجب  اظهار داشت : ایجاد و راه اندازی چنین مراکزی گامی مهم برای حل مشکلات جوانان و خانواده ها به خصوص در زمينه هاي اجتماعي و فرهنگي مي باشد .

در ادامه نیز، آيت الله ناصري از روند بازسازی مصلای شهر احمدآباد بازدید کرد و ضمن تقدیر از زحمات امام جمعه شهر، مسؤولان، خیران و آحاد گوناگون مردم در فراهم‌سازی زمینهها و زیرساختها و احداث مصلی، شکل‌گیری این مجموعه فرهنگي ورزشي مذهبی را اقدامی ارزشمند و مهم دانستند.