نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مشكلات بخش مركزي اردكان با حضور فرماندار بررسي شد

مشكلات بخش مركزي اردكان با حضور فرماندار بررسي شد

شهردار احمدآباد: با همكاري شوراي بخش مركزي ،همت بلند مردم و عنایت مسئولین استان و شهرستان روزبه روز شاهد پیشرفت بخش مركزي خواهیم بود.

به گزارش" روابط عمومي شهرداري احمدآباد" مسائل و مشکلات بخش مرکزی شهرستان اردکان با حضور فرماندار اردکان مورد بررسی قرار گرفت.

این جلسه که در شهرداري احمدآباد برگزار شد ، فرماندار، امام جمعه  ، شهردار احمدآباد ، بخشداری مرکزی ، دهياران و اعضاي شوراهاي شهر احمدآباد ، ترك آباد و چاه افضل حضور داشتند ،  مشکلات بخش مركزي مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای جلسه شهردار احمدآباد ضمن عرض خیرمقدم  و تبريك ایام خجسته ماه رجب و سوم خرداد روز آزاد سازي خرمشهر اظهار داشت :

با همكاري شوراي بخش مركزي ،همت بلند مردم و عنایت مسئولین استان و شهرستان روزبه روز شاهد پیشرفت بخش مركزي خواهیم بود.

ايشان در ادامه پيشنهاد سرمايه گذاري جهت خريد ماشين آلات راه سازي واستفاده مشترك را مطرح نمودند و خواهان آسفالت جاده ارتباطي بين ترك آباد و احمدآباد شد .

فرماندار اردکان در این جلسه با تبریک عید مبعث و سوم خرداد، رسیدگی به مشکلات مردمی که در صحنه های مختلف انقلاب خوش درخشیدند را ضروری دانست  و خواستار بررسی دقیق و کارشناسانه برای رفع مشکلات مردم شد.

وي در ادامه طی سخنانی به توسعه یافتگی صنعتی در سطح شهرستان و به خصوص در بخش مرکزی با پیگیری های نماینده محترم اشاره و گفت: قطعا با پیگیری های انجام شده و برنامه ریزی های صورت گرفته معضل اشتغال جوانان اردکانی حل شده که این مایه ی خوشحالی است.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان صنایع را ملزم به سرمایه گذاری در بخش های مرتبط به مردم در شهرستان دانست و خاطرنشان ساخت:همانگونه که صنایع شهرستان از نیروی کار و منابع موجوددراردکان بهره می گیرند، باید در بخش های درمانی،خدماتی،رفاهی،آموزشی،فرهنگی و ورزشی که موجبات رفاه حال همشهریان را فراهم می اورد، سرمایه گذاری نمایند.

حسین اسماعیلی سپس با گلایه از برخی ادارات، برنامه محور نبودن آنها را مهمترین ضعف آنها دانست و تصریح کرد: متاسفانه ادارات شهرستان تا کنون با برنامه و هدف مشخص به سمت توسعه ی شهرستان حرکت نمی کردند و باید این روند اصلاح شود.

اسماعیلی در پایان با اشاره به  رشد صنعت سبز در شهرستان گفت: شهرستان اردکان از نظر کمیت واحد های صنعتی به رتبه ی مناسبی رسیده و نیازی به افزایش آنها در شهرستان نداریم و باید برنامه ریزی ها به سمت ایجاد صنایع سبز در سطح شهرستان باشد و کارخانجات باید کیفیت محصولات و خدمات خود را افزایش دهند.

گفتنی است امام جمعه ی احمدآباد در سخنانی ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط فرماندار در این مدت، از اسماعیلی به خاطر استقرار بخشداری مر کزی در محل جدید که موجبات رفاه حال مردم روستایی را فراهم آورده؛ تشکر نمود.

در پایان این جلسه نمایندگان بخش های مختلف شهرستان مشکلات خود را با فرماندار در میان گذاشتند.