نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نخستین مدرسه والیبال در احمدآباد شروع به کار کرد

نخستین مدرسه والیبال در احمدآباد شروع به کار کرد

به گزارش" روابط عمومي شهرداري احمدآباد" نخستین مدرسه والیبال احمدآباد با هدف پرورش استعداد نونهالان و نوجوانان شروع به کار کرد.

گارگر رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردكان در مراسم افتتاحیه نخستین مدرسه والیبال احمدآباد گفت: این مدرسه با هدف ارتقاء سطح والیبال شهرستان، پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و شناسایی استعدادهای نونهالان و نوجوانان در این رشته ورزشی فعالیت خود را آغاز کرده است .

وی تصریح کرد: با آغاز به کار این مدرسه، 21 نونهال و نوجوان احمدآبادي علاقمند به ورزش والیبال در این مدرسه که در سالن سلامت احمدآباد دایر است، زیر نظر مربیان تمرین می‌کنند.

نادر قاضي مربي مدرسه واليبال احمدآباد افزود : مدرسه والیبال ایفاسرام که سه سال موفق ، را پشته سر گذاشته و در حال حاضر سال چهارم را کلید زده است،قصد دارد برای ترویج ورزش و بلاخص رشته جذاب و پرشور واليبال طرح والیبال برای همه را اجرا کند و امسال استارت خود را در شهر احمد آباد زده است. بنابراین تابستان امسال علاوه بر اردکان ،احمدآباد نیز تحت پوشش کارخانجات ایفاسرام قرار خواهد گرفت امید است بامساعدت مسئولین این طرح در سراسر شهرستان اردکان دایر گردد.

وی اضافه کرد: شهر احمدآباد در زمینه های مختلف ورزشی از جمله والیبال پتانسیل های بسیار خوبی دارد و در صورتی که استعداد یابی صحیحی در میان جوانان انجام شود، می توان ورزشکاران و قهرمانان بسیار خوبی از میان آنها تربیت کرد.

قاضي افزود: این مدرسه واليبال با توجه به حضور بسیار پرشور نونهالان و نوجوانان، اقدام به استعداد یابی کرده و افراد مستعد برای حضور در ورزش والیبال را به صورت حرفه ای آموزش می دهد. همچنين علاقمندان به شرکت در این مدرسه والیبال می توانند شنبه و چهارشنبه هاي هر هفته از ساعت 5 الی 7 عصربه سالن سلامت احمدآباد مراجعه کنند.

لازم به ذكر است هدف از برگزاري اين جلسه آشنایی کادر اجرایی و فنی مدرسه والیبال ایفاسرام از افراد بود. این جلسه با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان اردکان ، اعضای شورای شهر احمدآباد ،مسولین کارخانجات ایفاسرام و رییس هیئت والیبال  برگزار گردید.