ادامه مطلب...

به گزارش" روابط عمومی شهرداری احمدآباد" به مناسبت دهه امامت و ولایت با حضور دكتر تابش نماينده مردم شریف اردکان در مجلس شوراي اسلامي ، امام جمعه احمدآباد، فرماندار ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر احمدآباد و جمعی از مسئولین شهرستان اردکان پروژه مجموعه ورزشی خیری مرحوم محمد رضا محمدی  افتتاح و به بهره برداری رسید.

مهندس حمیدرضا تقوي شهردار احمدآباد در مراسم افتتاح و بهره برداري از پروژه مجموعه ورزشی مرحوم محمد رضا محمدی ضمن تبریک به مناسبت عید سعید قربان و عید سعید غدیر خم اظهار داشت: یکی از کمبود ها و مشکلات شهر احمدآباد تا قبل از سال 1397 ، کمبود سرانه ورزشی شهر بود که با سرانه 0/25 متر مربع نسبت به میانگین سرانه ورزشی استان ، فاصله زیادی داشت و تنها سالن ورزشی شهر پاسخگوی تقاضا و نیاز ورزشکاران شهر نبود ، بنابراین یکی از برنامه های اصلی شورای دوره پنجم و شهرداری فراهم نمودن زیر ساختها و افزایش سرانه های ورزشی شهر بود که با رایزنی با خانواده خَیّر محمدی ، کلنگ احداث مجموعه ورزشی در تاریخ بیست هشتم دیماه 1396 به زمین خورده شد و پایان سال 1397 ، عملیات عمرانی پروژه اتمام یافت و امروز به مناسبت دهه امامت و ولایت افتتاح گردید .

وی همچنین بیان نمود: سالن ورزشی مرحوم محمدرضامحمدی با زیربنای 1400 متر مربع در دوطبقه می باشد که خَیّر محترم حاج عبدالله محمدی ، مبلغی بالغ بر 15 میلیارد ریال جهت احداث سالن هزینه نمود و شهرداری نیز بابت تجهیزات سالن مبلغ 1/5 میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی شهرداری در سال 1398 هزینه نموده است .

شهردار احمدآباد در ادامه سخنانش اضافه کرد: این سالن توسط خَیّر محترم و خانواده اش به شهرداری هدیه و واگذار نموده اند و در حال حاضر با افتتاح این سالن و سالن ورزشی شهدا که سال قبل توسط شهرداری تملک و تجهیز گردید و پروژه احداث زمین چمن مصنوعی که به صورت مشارکتی با اداره ورزش و جوانان استان در حال اجرا می باشد، سرانه ورزشی فضای روباز و سرپوشیده شهر احمدآباد بالای 0/8 متر مربع خواهد شد.

دکتر تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی  نیز در این مراسم با اشاره به سخت کوشی و نیت خیرخواهانه مردم شهر احمدآباد گفت: ورزش از جمله موضوعاتی هست که مفاهیم ارزشمندی همچون نوع دوستی، ایثارگری، تعاون و فرهنگ مداری را در خود جای داده است و می تواند باعث ارتقای سطح جسمی و روانی جامعه را فراهم آورد.

وی با تشکر از نیت خِیر و ماندگار خانواده مرحوم محمدرضا محمدی عنوان داشت: مشارکت مردم در احداث بناهای ورزشی سهم بسزایی در بهبود سرانه ورزش کشور ایفا کرده است.

همچنین در پایان برنامه با اهدای لوح یادبود از زحمات خانواده خَیّر این مجموعه ورزشی تقدیر شد.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" شهرداران شهرهای استان یزد به منظور تبادل نظر و انتقال تجربه های موثر طی یک سفر سه روزه از شهرهای استان تهران بازدید نمودند که در این سفر ، دو نشست و جلسه هم اندیشی برگزار گردید .

در جلسه اول به میزبانی سازمان نوسازی شهرداری تهران و با حضور مدیران کل دفتر امور شهری و شوراها استانداری یزد و تهران و مدیر عامل و کارشناسان سازمان نوسازی شهرداری تهران و شهرداران استان یزد با هدف تبادل تجربه ها ی باز آفرینی شهری در بافتهای ناکارآمد شهری برگزار گردید.

در جلسه دوم به میزبانی شهرداری فشم و با حضور معاونین امور عمرانی استانداریهای یزد و تهران ، مدیران کل دفتر امور شهری و شوراها استانداری های یزد و تهران و شهرداران شهرهای استان تهران و یزد برگزار گردید، که در این نشست در خصوص سرمایه گذاری و نحوه مشارکت شهرداریها با بخش خصوصی ، چارت سازمانی و اصلاح قراردادهای نیروی انسانی ، مقوله گردشگری و اهمیت آن در اقتصاد شهر ، توسعه متوازن شهرها، اصلاح و به روز نمودن برخی قوانین شهرداریها و ایجاد منابع درآمدی پایدار بحث و تبادل نظر گردید.

علاوه بر این نشستها، بازدید از پروژه های اجرا شده در زمینه های بازآفرینی شهری بافتهای ناکارآمد شهری، و سرمایه گذاری و مشارکت با بخش خصوصی جزء دیگر این سفر بود.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" شهردار احمدآباد به همراه فرماندار شهرستان اردکان و شهرداران شهرهای اردکان و عقدا با دکتر جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور دیدار و گفتگو کرد.

مهندس تقوی شهردار احمدآباد ضمن تقدیر از دکتر تابش نماینده مردم اردکان به دلیل پیگیری و هماهنگی تشکیل این جلسه و همراهی فرماندار اظهار داشت : در این جلسه پیرامون مشکلات و مسایل شهرداریهای شهرستان اردکان بحث و تبادل نظر شد و در خصوص تخصیص قیر یارانه ای ، استفاده از تسهیلات کم بهره و تأمین ماشین آلات سنگین عمرانی برای شهرداری احمدآباد درخواست گردید که دکتر جمالی نژاد دستور مساعدت و همکاری لازم در این زمینه را صادر نمودند.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" تعدادی اعضای منتخب شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای بخش مرکزی  و عقدا , اعضای شورای شهرستان ، فرماندار و شهرداران اردکان ، احمدآباد و عقدا از مجلس بازدید نمودند .

حاضرین در این بازدید ضمن حضور در صحن علنی مجلس با رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس دیدار و کفتگو کردند . این جلسه در محل کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی و با حضور دکتر کولیوند رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس ، خانم دکتر مافی رئیس کمیته درآمد پایدار شهرها ، دکتر جمالی نژاد رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و دکتر تابش برگزار گردید و پیرامون قانون شوراها و اصلاحات صورت گرفته در قوانین شوراها گفتگو شد و همچنین به سوالات اعضای شوراها در خصوص مسایل و مشکلات شهرداریها و دهیاریها پاسخ دادند.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد پروژه حفر چاه جذبی و لایروبی قنوات جهت دفع آبهای سطحی معابر آغاز گردید .

مهندس طباطبائی مسوول واحد خدمات شهری ضمن اعلام این خبر اعلام نمود با توجه به بارندگی های صورت گرفته در سال گذشته و شناسایی معابری که دچار آبگرفتگی بودند اعتباری بالغ بر 200 میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی جهت حفر 15 حلقه چاه جذبی و لایروبی قنوات تعیین و عملیات اجرایی آن در تیر ماه آغاز و تاپایان مرداد ماه به اتمام خواهد رسید .

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" مجموعه  ورزشی زنده یاد محمدرضا محمدی با اعتباری بالغ بر2 میلیارد ریال تجهیز و آماده بهره برداری خواهد شد .

مهندس تقوی شهردار احمدآباد اظهار داشت: مجموعه ورزشی زنده یاد محمد رضا محمدی که با همت خیر بزرگوار حاج عبدالله محمدی با اعتباری بالغ بر پانزده میلیارد ریال در دو طبقه با متراژ 1400 متر مربع زیربنا احداث شده است و جهت استفاده و بهره برداری به منظور اجرای برنامه های ورزشی – فرهنگی به شهرداری احمدآباد واگذار شده است. و شهرداری به منظور تکمیل و بهره برداری مجموعه ورزشی ، نسبت به تهیه و نصب کف پوش سالن طبقه همکف ، کف پوش سالن بدن سازی ، سیستم تهویه و سرمایشی سالن با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی سال 98 اقدام نموده است و انشاءالله در روز ولادت حضرت امام رضا(ع) افتتاح خواهد شد .

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" بر اساس مجوز استخدامی 711304 مورخ 19 اسفند 1397 سازمان اداری و استخدامی کشور و مصوبه 67215 سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی برای استخدام حدود 4000 نفر برگزار می شود .

شروع ثبت نام : 10 تیرماه 1398 

تاریخ آزمون : 18 مرداد ماه 1398

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir   مراجعه فرمائید.

 

جهت دریافت دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک کنید

ادامه مطلب...

شهرداری احمدآباد در نظر دارد در اجرای بند 8 صورتجلسه شماره 9 مورخ 1398/04/02 شورای اسلامی شهر احمدآباد و با استناد به ماده ۱۳ آئین نامه مالی شهرداری ها بهره برداری از جایگاه سوخت خود را به مدت یکسال شمسی به بخش خصوصی واگذار نماید .

لذا از متقاضیان دعوت می گردد جهت دریافت اسناد در ساعات اداری به واحد دبیرخانه شهرداری احمدآباد واقع در بلوار امام خمینی (ره ) میدان شهرداری ساختمان شهرداری مراجعه نمایند.    

به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 4-32273143 - 035 داخلی 9 تماس حاصل نمایند.

 

ضمناً آخرین مهلت دریافت و تحویل اسناد مزایده روز یکشنبه مورخ 1398/04/16 می باشد .

 

 

جهت دانلود اسناد مزایده اینجا کلیک کنید .

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" شنبه  شب مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی جام رمضان شهر احمدآباد با حضور مسئولان و علاقمندان به ورزش در سالن سلامت این شهر برگزار شد.

مسابقات ورزشی جام رمضان شهر احمدآباد که با عنوان « زنده یاد دکتر محمد رضا اقبالی پدر پارک ملی سیاه کوه » و با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر، اداره ورزش و جوانان و بخشداری مرکزی از نخستین روزهای ماه مبارک رمضان آغاز شد، شنبه شب با برگزاری مسابقات رده‌بندی و فینال به کار خود پایان داد و به تیمهای اول تا سوم جوایز نقدی اهدا گردید.

این مسابقات با حضور 12 تیم در دو گروه برگزار گردید که دو تیم املاک آب و خاک احمدآباد و استقلال اردکان به فینال مسابقات راه یافتند و پس از تساوی بدون گل در وقت قانونی مسابقه ، تیم استقلال اردکان در ضربات پنالتی با نتیجه 3 بر 2 برنده شد و به مقام قهرمانی دست یافت و تیم املاک آب و خاک احمدآباد و مزرعه انارکی مقام دوم و سوم مسابقات را کسب کردند .

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در شهر احمدآباد برگزار شد.

در اين راهپيمايي كه از میدان بسیج آغاز و تا مصلی خاتم الانبیاء میعادگاه نماز جمعه این شهر ادامه داشت  نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه احمدآباد ، شهردار ، اعضای شورای شهر احمدآباد  ، بخشدار مركزي ، نيروهاي نظامي و انتظامي وگروه هاي مختلف مردم حضور داشتند، و با سر دادن شعارهاي مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل خشم و انزجار خود را نسبت به سياستهاي استكبار جهاني و اقدامات ددمنشانه رژيم صهيونيستي ابراز كردند و همدردي و همدلي خود را با مردم مظلوم فلسطين به نمايش گذاشتند.

در پايان اين راهپيمايي، قطعنامه سراسري روز جهاني قدس قرائت شد .

تاریخچه احمدآباد

احمدآباد به مختصات جغرافيايي 23 درجه و 35 دقيقه عرض شمالي و 54 درجه و 15 دقيقه طول شرقي در فاصله 65 كيلومتري شهر يزد و در 5 كيلومتري و شمال غربي اردكان قرار دارد . بر اساس آمار اداره کل آمار و اطلاعات استانداری یزد در سال 95 جمعيت شهر احمدآباد به تعداد 6046 نفر می باشد و همچنين شهرداري احمدآباد در سال 1375 هجري شمسي تأسيس و درحال حاضر با درجه 4 به فعاليت خود ادامه مي دهد.

اطلاعات تماس

شهرداری: 4-32273143 (035)

فکس:         32273123 (035)

شورا      :    33293092 (035)

فکس:         32274520 (035)

پیام کوتاه: 30009655

ایمیل: info@ahmadabad.ir