ادامه مطلب...

به گزارش" روابط عمومي شهرداري احمدآباد" پنجمین جلسه پرسش و پاسخ اعضای شورای شهر و شهردار احمدآباد با مردم بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد علیا برگزار شد.

در ابتداي جلسه آقای حیدر ملک  رییس شورای اسلامي شهر احمدآباد به تشریح عملکرد شورا در سال جاری پرداخت و از حضور مردم تقدیر نمود.

سپس مهندس تقوي شهردار احمدآباد گزارشی از عملکرد شهرداری و برنامه هاي در دست اقدام و آتی شهرداري ارایه  نمود.

در ادامه جلسه شهردار و اعضای شورای شهر احمدآباد به سوالات مطروحه توسط شهروندان پاسخ دادند.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی  کارگاه آموزشی سلامت و بهداشت در کتابخانه شهید خودستان احمدآباد با سخنرانی دکتر آقایی رئیس مرکز تحقیقات دیابت استان یزد برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی که  در راستای سلامت و بهداشت ویژه عموم  برگزار شد ، تعدادی از مسوولین شهر و جمعی از مردم شهر احمدآباد حضور داشتند.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی ، زنگ کتاب همزمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی  در مدرسه عصمت وکیلی احمدآباد زده شد .

در ابتدای مراسم حجت الاسلام والمسلمین صابری امام جمعه احمدآباد ضمن عرض تبریک به مناسبت  آغاز امامت امام زمان ( عجل الله تعالی فرجه ) و هفته کتاب و کتابخوانی ، کتابخوانی را از مهم ترین مولفه های ارتقای فرهنگ جامعه خواند و افزود: همه باید در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تلاش کنیم.

پایدار رییس کتابخانه های عمومی شهرستان اردکان هدف این برنامه را  شناخت بیشتر و بهتر دانش آموزان با کتاب و کتابخانه دانست و اظهار داشت : تمام دانش آموزان می توانند با مراجه به کتابخانه های عمومی در سطح شهر به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی به صورت رایگان عضو کتابخانه شوند .

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" دکتر طالبی  معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار ، سرکار خانم خامسی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ، سرکار خانم کرمانیان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردکان ، مهندس تقوی شهردار و اعضای شورای شهر احمدآباد سه شنبه 22 آبان از مصلی خاتم الانبیاء و مجموعه ورزشی زنده یاد محمد رضا محمدی بازدید کردند.

لازم به ذکر است در پایان با حضور مهندس مقیمی فرماندار اردکان جلسه ای در سالن اجتماعات شهرداری تشکیل شد و مشکلات شهر احمدآباد بررسی گردید .

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر طی نشستی با حضور دکتر تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی موضوعات مختلف در حوزه شهری را بیان و پیگیری نمودند.

در این جلسه که با حضور بخشدار مرکزی  و معاون فرماندار شهرستان اردکان تشکیل شد مباحثی از جمله تغییر در نحوه تخصیص درآمد ناشی از مالیات بر ارزش افزوده ، واگذاری خانه بهداشت قدیم به شورا ، تکمیل بهسازی جاده احمدآباد به چاه افضل ، افزایش بودجه دولتی به شهر احمدآباد نسبت به وسعت و جمعیت شهر مطرح شد.

اعضای شورای اسلامی شهر احمدآباد همچنین موضوع تسریع در فرایند تخصیص زمین جنب پارک نشاط از جانب اداره راه و شهرسازی به منظور توسعه فضای سبز و احداث پارک بانوان ، تخصیص اعتبارات لازم به منظور احداث زمین چمن مصنوعی ، تجهیز سالن ورزشی خیری محمدی و نیز سالن ورزشی شهدا (لطفی) و لزوم تسریع در فرآیند بازنگری طرح جامع تفصیلی با توجه به اصلاحات مورد نیاز از دیگر مسائلی بود که با دکتر تابش نماینده مردم در مجلس در میان گذاشتند.

 

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" چهارمین جلسه پرسش و پاسخ اعضای شورای اسلامی شهر  و شهردار احمدآباد با ارائه گزارش عملکرد ، بیان برنامه ها و پاسخگوئی به سوالات  مردمی در مسجد اسماعیل احمدآباد  برگزار شد.

در ابتداي جلسه آقاي حیدر ملک رییس شورای اسلامي شهر احمدآباد به تشریح عملکرد شورا پرداخت و از حضور مردم تقدیر نمود.

سپس مهندس تقوي شهردار احمدآباد گزارشی از عملکرد شهرداری و بودجه و اعتبارات سال جاری و مقایسه با سالهای قبل و همچنین برنامه هاي در دست اقدام و آتی شهرداري ارایه  نمود.

در ادامه جلسه شهردار و اعضای شورای شهر احمدآباد به سوالات مطروحه توسط شهروندان پاسخ دادند.

 ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" اولین جلسه مشترک شورای شهر احمدآباد و شورای شهرستان اردکان در محل شهرداری با حضور اعضای شوراها ، امام جمعه ، بخشدار و شهردار برگزار گردید.

در ابتدا خانم فرجاد رئیس شورای شهرستان هدف از تشکیل جلسه را بررسی مشکلات شهر احمدآباد و پیگیری و حل آن ها و بازدید از پروژه ها و اطلاع از عملکرد شهرداری و شورا بیان فرمودند.

در ادامه حجت الاسلام صابری امام جمعه احمدآباد در رابطه با چگونگی اداره شهر در شرایط فعلی و وضعیت اقتصادی

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومي شهرداري احمدآباد" بر اساس نامه شماره15712مورخ 19/03/97 مدیر کل محترم امور شهری و شوراهای استانداری یزد و طی جلسه ای که در صحن علنی شورای اسلامی شهر احمدآباد در روز دوشنبه مورخ 21 خرداد 97 با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر احمدآباد ، نمایندگان استانداری و فرمانداری و موسسه حسابرسی منتخب شورای اسلامی شهر برگزار شد، گزارش حسابرسی سال مالی 1396 شهرداری و شورای اسلامی شهر احمدآباد مورد بررسی و تائید قرار گرفت.

قابل ذکر می باشد تفریغ بودجه شهرداری در سال 1396 مبلغ 35/355/000/000 ریال می باشد که73 درصد در زمینه عمرانی و27 درصد صرف هزینه های جاری شهرداری شده است .

نماد اعتماد الکترونیکی

تاریخچه احمدآباد

احمدآباد به مختصات جغرافيايي 23 درجه و 35 دقيقه عرض شمالي و 54 درجه و 15 دقيقه طول شرقي در فاصله 65 كيلومتري شهر يزد و در 5 كيلومتري و شمال غربي اردكان قرار دارد . بر اساس آمار اداره کل آمار و اطلاعات استانداری یزد در سال 95 جمعيت شهر احمدآباد به تعداد 6046 نفر می باشد و همچنين شهرداري احمدآباد در سال 1375 هجري شمسي تأسيس و درحال حاضر با درجه 4 به فعاليت خود ادامه مي دهد.

اطلاعات تماس

شهرداری: 4-32273143 (035)

فکس:         32273123 (035)

شورا      :    33293092 (035)

فکس:         32274520 (035)

پیام کوتاه: 30009655

ایمیل: info@ahmadabad.ir