ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" اولین مرحله از واکسیناسیون پاکبانان شهرداری احمدآباد که در معرض خطر ابتلا به کرونا قرار دارند آغاز شد .

مهندس طباطبائی مسوول واحد خدمات شهری شهرداری اظهار داشت : با توجه به ماهیت شغلی پاکبانان و مواجهه آنان با زباله ها و پسماندهای عفونی برای پیشگیری از ابتلای این قشر زحمتکش به بیماری کوید 19 تزریق واکسن علیه کرونا برای این گروه پر خطر در دستور کار قرار گرفت که در مرحله نخست با هماهنگی و مکاتبه صورت گرفته با شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردکان به 11 نفر پرسنل خدمات شهری واکسن تزریق گردید.

 ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" اقدامهای شهرداری در استقبال از نوروز 1400 در راستای خدمات رسانی به شهروندان به شرح ذیل می باشد:

- استقرار كشيك نوروزي از 1399/12/29 لغايت 1400/01/13

- ساماندهي پارك های سطح شهر .

- نظافت سطح شهر و آثار تاريخي .

- رنگ آميزي مبلمان پارک ها.

- آذين بندي شهر با ریسه های رنگی و پرچم  .

- نصب بنر تبریک سال جدید در سطح شهر .

- چیدن سفره هفت سين در قسمت میدان بسیج .

- نصب المان شکوفه در میدان بسیج .

- كاشت گلهای تزئيني و فصلي در پارک ها و سطح شهر.

- خط كشي ترافيكي معابر سطح شهر.

- بر طرف كردن معايب روشنايي بلوار امام و ...

- جمع آوری نخاله های موجود در معابر و بافت تاریخی .

ادامه مطلب...

به گزارش "خزانه دار شورای اسلامی شهر احمدآباد " خلاصه کل بودجه و تعادل درآمدها و هزینه های شورای اسلامی شهر در سال 1399 به شرح ذیل اعلام می گردد.

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

به گزارش "خزانه دار شورای اسلامی شهر احمدآباد " خلاصه کل بودجه و تعادل درآمدها و هزینه های شورای اسلامی شهر در شش ماهه دوم سال 1399 به شرح ذیل اعلام می گردد.

 

ادامه مطلب...

 

 

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" راهپیمایی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به صورت رژه خودرویی و موتوری در احمدآباد برگزار شد.

مردم شهید پرور احمدآباد روز چهارشنبه بار دیگر با حضور پر افتخار خود با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به شکلی متفاوت جشن گرفتند.

این مراسم در احمدآباد ساعت 10:30 دقیقه صبح  روز چهارشنبه 22 بهمن از بوستان نشاط احمدآباد آغاز شد و در ادامه مسیر بلوارامام خمینی(ره) ، خیابان آیت الله خامنه ای، خیابان آیت الله محقق داماد ، خیابان آیت الله فکور ، خیابان فاطمیه ، خیابان ولیعصر و خیابان مصلی را طی کردند، در پايان اين راهپيمايي، قطعنامه سراسري روبروی مصلی خاتم الانبیاء ، میعادگاه نمازجمعه این شهر قرائت شد.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" تعرفه عوارض و بهای خدمات پیشنهادی شهرداری احمدآباد مربوط به سال 1400 طبق تبصره یک ماده 50 قانون مالیات بر ارزش افزوده و بند 16 ماده 71 قانون تشکیلات و وظایف شوراها ، در جلسه مورخ 29 دی 1399 به تصویب شورای اسلامی شهر رسید و طی نامه شماره 99/272 مورخ 29 دی 1399 جهت اجرا به شهرداری احمدآباد ابلاغ گردید .

 

 

جهت دانلود تعرفه عوارض و بهای خدمات پیشنهادی سال 1400 اینجا کلیک کنید

ادامه مطلب...

به گزارش "امور مالی شهرداری احمدآباد" و با استناد به ماده 71 قانون شهرداریها ، گزارش عملکرد درآمد و هزینه شش ماهه اول سال 1399 که در جلسه شورای اسلامی شهر احمدآباد  به تصویب رسیدبه شرح ذیل می باشد.

 

 

جهت مشاهده گزارش درآمد و هزینه اینجا کلیک کنید

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهدا و یادواره چهار هزار شهید استان مسوولین شهر احمدآباد و اردکان با خانواده شهدای این شهر دیدار کردند.

در این دیدار که شهردار احمدآباد ، رییس هلال احمر شهرستان اردکان ، نماینده ناحیه مقاومت بسیج و نماینده شورای اسلامی شهر احمدآباد حضور داشتند از  صبر و استقامت خانواده های شهید سید یحیی موسوی ، شهید محمد صادق رشیدی ، شهید محمد علی دهقانی و شهید میراب رشیدی تجلیل کردند.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" اولین دوره آموزشی مجازی شهروندی 12 بهمن 99 برگزار می شود.

مسوول آموزش شهرداری احمدآباد اظهار داشت : اولین دوره آموزشی شهروندی آنلاین تحت عنوان یک فنجان حال خوب با محوریت دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد و با همکاری شهرداری احمدآباد 12 بهمن 99 به صورت رایگان جهت شهروندان محترم برگزار می شود .

وی اظهار داشت : شهروندان محترم جهت دریافت لینک ثبت نام می بایست عدد 1 را به شماره 09032880151 پیامک کنند و ارائه گواهی دوره بنا به درخواست شرکت کنندگان صادر خواهد شد.

 

ادامه مطلب...

به گزارش "خزانه دار شورای اسلامی شهر احمدآباد " خلاصه درآمد و هزینه های شورای اسلامی شهر در شش ماهه اول سال 1399 به شرح ذیل اعلام می گردد.

 

ادامه مطلب...

 

تاریخچه احمدآباد

احمدآباد به مختصات جغرافيايي 23 درجه و 35 دقيقه عرض شمالي و 54 درجه و 15 دقيقه طول شرقي در فاصله 65 كيلومتري شهر يزد و در 5 كيلومتري و شمال غربي اردكان قرار دارد . بر اساس آمار اداره کل آمار و اطلاعات استانداری یزد در سال 95 جمعيت شهر احمدآباد به تعداد 6046 نفر می باشد و همچنين شهرداري احمدآباد در سال 1375 هجري شمسي تأسيس و درحال حاضر با درجه 4 به فعاليت خود ادامه مي دهد.

اطلاعات تماس

شهرداری: 4-32273143 (035)

فکس:         32273123 (035)

شورا      :    33293092 (035)

فکس:         32274520 (035)

پیام کوتاه: 30009655

ایمیل: info@ahmadabad.ir