ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" شهرداری احمدآباد در نظر دارد با استناد به ماده ۱۳ آئین نامه مالی شهرداري ها بهره برداری از جایگاه سوخت خود را به مدت یکسال شمسی به بخش خصوصی واگذار نماید.

لذا از متقاضیان دعوت می گردد جهت دریافت و تکمیل اسناد مزایده به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) مراجعه نمایند.

 ضمنا مهلت‌ شرکت در مزایده ودریافت اسناد مزایده در سامانه ستاد ، از تاریخ ۱۰ فروردین لغایت ۱۴ فروردین و مهلت ارسال پیشنهادات تا تاریخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ می باشد.

و به پیشنهادات واصله در تاریخ ۲۵ فروردین رسیدگی و برنده نهایی مشخص و اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" شهرداری احمدآباد در نظر دارد با استناد به ماده ۱۳ آئین نامه مالی شهرداري ها بهره برداری از جایگاه سوخت خود را به مدت یکسال شمسی به بخش خصوصی واگذار نماید.

لذا از متقاضیان دعوت می گردد جهت دریافت و تکمیل اسناد مزایده به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) مراجعه نمایند.

به منظور کسب اطلاعت بیشتر با شماره تلفن -۳۲۲۷۳۱۴۳ - ۰۳۵ و با مسوول واحد املاک و یا امور مالی شهرداری تماس حاصل نمایند.

 ضمنا مهلت‌ شرکت در مزایده ودریافت اسناد مزایده در سامانه ستاد ، از تاریخ ۴ اسفند لغایت ۹ اسفند و مهلت ارسال پیشنهادات تا تاریخ ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ می باشد.

و به پیشنهادات واصله در تاریخ ۲۱ اسفند رسیدگی و برنده نهایی مشخص و اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" مراسم بزرگداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به صورت رژه خودرویی و موتوری در احمدآباد با حضور آحاد مردم و جمعی از مسوولین برگزار شد.

مردم شهید پرور احمدآباد روز جمعه بار دیگر با حضور پر افتخار خود با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به شکلی متفاوت جشن گرفتند.

این مراسم در احمدآباد ساعت 11 صبح  روز جمعه22 بهمن همراه با کاروان شادی سرود، از میدان شهدا احمدآباد آغاز شد و در ادامه مسیر بلوارامام خمینی(ره) ، میدان بسیج ، خیابان حضرت ولیعصر(عج) ، خیابان آیت الله فکور و خیابان مصلی را طی کردند. در پايان اين راهپيمايي، قطعنامه سراسري در مصلی خاتم الانبیاء ، میعادگاه نمازجمعه این شهر قرائت شد.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد"شهرداری احمدآباد در نظر دارد با استناد به ماده ۱۳ آئین نامه مالی شهرداری ها یک باب مغازه واقع در پارک بانوان  به صورت اجاره به بخش خصوصی واگذار نماید.

 لذا از متقاضیان دعوت به عمل می آید جهت دریافت اسناد مزایده حداکثر تا تاریخ 1400/11/30 به واحد املاک یا دبیرخانه شهرداری مراجعه نمایند .

به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 44- 32273143 داخلی 1 یا 9 تماس حاصل نمایند.

 

 

 

 

جهت دریافت اسناد مزایده اینجا کلیک کنید

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد"شهرداری احمدآباد در نظر دارد با استناد به ماده ۱۳ آئین نامه مالی شهرداری ها یک باب مغازه واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب پارک نشاط به صورت اجاره به بخش خصوصی واگذار نماید.

 لذا از متقاضیان دعوت به عمل می آید جهت دریافت اسناد مزایده حداکثر تا تاریخ 1400/11/30 به واحد املاک یا دبیرخانه شهرداری مراجعه نمایند .

به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 44- 32273143 داخلی 1 یا 9 تماس حاصل نمایند.

 

 

 

جهت دریافت اسناد مزایده اینجا کلیک کنید

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" تعرفه عوارض و بهای خدمات پیشنهادی شهرداری احمدآباد مربوط به سال 1401 طبق تبصره یک ماده 50 قانون مالیات بر ارزش افزوده و بند 16 ماده 80 قانون تشکیلات و وظایف شوراها ، در جلسه مورخ 13 دی 1400 به تصویب شورای اسلامی شهر رسید و طی نامه شماره 1400/272 مورخ 9 بهمن 1400 جهت اجرا به شهرداری احمدآباد ابلاغ گردید .

 

 

جهت دانلود تعرفه عوارض و بهای خدمات پیشنهادی سال 1401 اینجا کلیک کنید

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" بیش از 82 قلاده سگ از ابتدای سال 1400 تاکنون توسط شهرداری احمدآباد به صورت زنده گیری جمع آوری شده است.

مهندس طباطبائی مسوول واحد خدمات شهری شهرداری احمدآباد در راستای دستورالعمل جمع آوری سگ های بلاصاحب اظهار داشت: بر اساس مفاد بند 15 ماده 55 قانون شهرداری ها، جلوگیری از شیوع امراض ساریه انسانی و حیوانی و جمع آوری حیوانات بدون صاحب و دفع حیوانات مزاحم جزو وظایف شهرداری است و با توجه به دستورالعمل جمع آوری و کنترل سگهای بلاصاحب به روش زنده گیری نسبت به خرید یک قبضه اسلحه بیهوشی و قفسهای مخصوص اقدام و با آموزش پرسنل خدمات شهری از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 82 قلاده سگ بلاصاحب در محدوده و حریم شهر احمدآباد جمع آوری و به محل کمپ انتقال داده شده است ضمن اینکه در طول هفته قبل اکیپ جمع آوری به صورت روزانه فعال و به طور متوسط هرروزه پنج قلاده سگ زنده گیری شده است.

وی در ادامه گفت:  علت عمده حضور سگ‌های ولگرد در سطح شهر وجود پسماند غذايي است كه توسط شهروندان در جاهاي نامناسبي رها مي شوند و حيوان گرسنه براي زنده ماندن در فصل سرما و زمستان و به ‌منظور تأمین غذا به داخل شهر هجوم آورده و عدم رعايت مسائل مربوط به پسماند غذايي  زمینه را برای حضور سگ‌های ولگرد فراهم می‌کند.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان صبح روز جمعه 26 آذر 1400 در جریان سفر هیئت دولت به استان یزد از پارک بانوان و مجموعه ورزشی شهر احمدآباد بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت و مشکلات آن قرار گرفت.

در این برنامه دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان که به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور به شهرستان اردکان سفر کرده بود از نزدیک از مجموعه ورزشی و پارک بانوان شهر احمدآباد بازدید و ضمن تقدیر از فعالیتها و اقدامهای صورت گرفته برای تکمیل این مجموعه ورزشی و احداث زمین فوتبال چمن مصنوعی بزرگ قول تأمین بخشی از اعتبار مورد نیاز را دادند.

 ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" صبح روز چهارشنبه 24 آذر 1400 آیین معارفه شهردار احمدآباد با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد، امام جمعه احمدآباد، بخشدار مرکزی اردکان و اعضای شورای اسلامی شهر احمدآباد در سالن جلسات شهرداری برگزار گردید. 

بنا به پیشنهاد شماره 189/400 مورخ 31/05/1400 شورای اسلامی شهر احمدآباد در دوره ششم و در اجرای تبصره (3) بند (1) ماده (80) قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور آقای حمیدرضاتقوی به عنوان شهردار شهراحمدآباد انتخاب و حکم انتصاب ایشان به شماره 109153 مورخ 31/06/1400 توسط استاندار محترم ابلاغ گردید.

قابل ذکر می باشد آقای مهندس تقوی برای سومین دوره متوالی به عنوان شهردار شهر احمدآباد انتخاب و از سال 1392 تاکنون در این سمت مشغول به فعالیت می باشند.

 

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد " عملیات پیاده روسازی خیابانهای آیت الله محقق داماد ، آیت الله فکور و مصلی احمدآباد آغاز و درحال انجام می باشد .

مهندس تقوی شهردار احمدآباد با اعلام این خبر افزود: با عنایت به اهمیت و ضرورت ساماندهی معابر و مناسب ‌سازی پیاده‌روها و در راستای قابلیت دسترسی مناسب برای تمام شهروندان و بهبود سیما و منظر شهری در این مرحله پیاده رو خیابانهای آیت الله محقق داماد ، آیت الله فکور و بخشی از خیابان مصلی به مساحت حدود 3000 متر مربع و با برآورد اولیه 8 میلیارد ریال و از محل اعتبارات عمرانی شهرداری کف فرش خواهد شد و پروژه تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

 

تاریخچه احمدآباد

احمدآباد به مختصات جغرافيايي 23 درجه و 35 دقيقه عرض شمالي و 54 درجه و 15 دقيقه طول شرقي در فاصله 65 كيلومتري شهر يزد و در 5 كيلومتري و شمال غربي اردكان قرار دارد . بر اساس آمار اداره کل آمار و اطلاعات استانداری یزد در سال 95 جمعيت شهر احمدآباد به تعداد 6046 نفر می باشد و همچنين شهرداري احمدآباد در سال 1375 هجري شمسي تأسيس و درحال حاضر با درجه 4 به فعاليت خود ادامه مي دهد.

اطلاعات تماس

شهرداری: 4-32273143 (035)

فکس:         32273123 (035)

شورا      :    33293092 (035)

فکس:         32274520 (035)

پیام کوتاه: 30009655

ایمیل: info@ahmadabad.ir