ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" دکتر طالبی استاندار یزد از عملکرد شهرداری و از مهندس تقوی شهردار احمدآباد به پاس فعالیت های انجام شده و هدایت و ساماندهی امور مربوط به شهرداری در سال 1398 و کسب رتبه خوب تقدیر و تشکر نمودند. 

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" به مناسبت هفته نيروي انتظامي و با هدف پاسداشت    تلاش ها و زحمات حافظان امنیت، امام جمعه ، بخشدار مرکزی ، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر احمدآباد با حضور در کلانتري  احمدآباد از خدمات رئیس و پرسنل کلانتری در برقراري امنيت شهروندان تقدير و تشکر نمودند. در این دیدار با اهدای لوح تقدیر از سرگرد حبیبی رئیس کلانتری احمدآباد تجلیل شد.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" استاندار یزد طی حکمی جناب آقای حمیدرضاتقوی را به سمت شهردار احمدآباد منصوب کرد.

دکتر محمد علی طالبی در این حکم آورده است : بنابر پیشنهاد شماره 400/198 مورخ 1400/05/31 شورای اسلامی شهر احمدآباد و در اجرای تبصره (3) بند(1) ماده(80) قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شورای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1375/03/01 و اصلاحیه مورخ 1396/04/20 به موجب این حکم از تاریخ صدور برای مدت قانونی به سمت شهردار احمدآباد منصوب می شوید.

حمیدرضا تقوی دارای مدرک مهندسی عمران – مهندسی و مدیریت ساخت در مقطع کارشناسی ارشد و دارای سابقه مدیریت در قسمت واحد فنی و معاونت شهرداری اردکان و همچنین 8 سال سابقه شهردار در شهرداری احمدآباد را دارا می باشد، و ایشان برای سومین دوره متوالی با توجه به تعهد ، سوابق کاری و توانمندی های مدیریتی ، با اکثریت آرای شورای شهر به عنوان شهردار احمدآباد برای مدت قانونی انتخاب شدند.

 

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" در مراسم تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان اردکان که به مناسبت هفته دولت در فرمانداری اردکان تشکیل شد، مهندس حمیدرضاتقوی شهردار احمدآباد به عنوان مدیر نمونه شهرستان انتخاب و از ایشان تقدیر گردید.

فرماندار اردکان در مراسم تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان بیان نمودند: شاخص های مورد ارزیابی دستگاههای اجرایی شهرستان شامل پاسخگویی ، رضایت ارباب رجوع ، آینده نگری ، تعریف پروژه های توسعه ای ، تلاش دلسوزانه برای تحقق اهداف سازمان مربوطه بوده است .

همچنین فرماندار اردکان اظهار نمودند : خدمت مطلوب و رضایتمندی مردم هدف نهایی دستگاههاست و همه مدیران که در شرایط سخت اقتصادی و تنگناهای معیشتی به مردم خدمت می کنند ، شایسته تقدیر می باشند.

لازم به ذکر است در این مراسم از 10 نفر از مدیران و 10 نفر از کارمندان نمونه دولت تقدیر به عمل آمد.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومي شهرداري احمدآباد" بر اساس نامه شماره  90068 مورخ 1400/06/03 مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد و طی جلسه ای که در صحن علنی شورای اسلامی شهر احمدآباد در روز پنجشنبه  مورخ 4 شهریور 1400 با حضور جناب آقای روشن معاون مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر احمدآباد ، نمایندگان استانداری و موسسه حسابرسی منتخب شورای اسلامی شهر برگزار شد، گزارش حسابرسی سال مالی 1399 شهرداری و شورای اسلامی شهر احمدآباد مورد بررسی و تائید قرار گرفت.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر احمدآباد در اولین روز کاری خود پس از برگزاری مراسم تحلیف و انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای شهر ، انتخاب شهردار را در دستور کار قرار داد و مهندس حمید رضا تقوی برای سومین دوره متوالی به عنوان شهردار احمدآباد ابقا شد.

اسماعیل حیدرملک رئیس شورای اسلامی شهر احمداباد اظهار داشت : با توجه به تعهد ، سوابق کاری و توانمندی های مدیریتی آقای مهندس تقوی ، با اکثریت آرا به عنوان شهردار احمدآباد به مدت چهار سال انتخاب شد.

اعضای شورا در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای شهردار از ایشان خواستار خدمت مضاعف و تهیه و اجرای برنامه راهبردی – عملیاتی به منظور توسعه ، پیشرفت و آبادانی شهر احمدآباد شدند.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" صبح روز پنجشنبه 14 مرداد 1400 مراسم تحلیف و آغاز به کار رسمی ششمین دوره شورای اسلامی شهر احمدآباد با قرائت سوگند نامه و انتخاب هیئت رئیسه در فرمانداری اردکان برگزار شد.

 

در اجرای ماده ۱۷ و ۱۸ قانون انتخابات و ماده ۹ آیین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر در اولین جلسه شورای اسلامی احمدآباد به ریاست هیئت‌رئیسه سنی آقای محمود دهقانی احمدآبادی برای انتخاب اعضای هیئت ‌رئیسه شورا تشکیل گردید و پس از رأی‌گیری آقای اسماعیل حیدرملک به‌عنوان رئیس، علی نوری احمدآبادی به‌عنوان نایب‌رئیس و عباس خیری‌پور احمدآبادی به‌عنوان منشی به‌مدت یک‌سال انتخاب شدند.

 همچنین در این جلسه اسماعیل حیدرملک به‌عنوان نماینده شورای شهر احمدآباد در شورای شهرستان اردکان به‌مدت ۴ سال انتخاب شد.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" در آستانه فرا رسیدن روز شهرداریها با حضور دکتر دشتی نماینده مردم شریف اردکان در مجلس شورای اسلامی ، مهندس صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مسئولین شهرستان اردکان پارک بانوان شهر احمدآباد به بهره برداری رسید.

مهندس تقوی شهردار احمدآباد ضمن عرض خیر مقدم خدمت مدعوین اظهار داشت : سلامت جسمی و روانی بانوان به عنوان پایه و اساس خانواده ها، اصلی است که در صورت کم توجهی موجب پیدایش آسیبهای اجتماعی خواهد شد. زنان جهت حضور فعال و برقراری تعاملات اجتماعی در جامعه با محدودیتهایی روبرو هستند . فراهم ساختن محیط هایی مختص بانوان که بتوانند با آرامش و امنیت خاطر اوقات فراغت خود را در آن سپری کنند ، ضروری است.

وی در ادامه افزود : مهمترین هدف و ضرورت احداث پارک بانوان ، تقویت روحیه ، نشاط ، شادابی و تخلیه انرژی و زمینه ساز افزایش تعاملات اجتماعی زنان در جامعه می باشد. لذا یکی از اساسی ترین برنامه های عمرانی شهرداری و شورای اسلامی شهر در دوره پنجم ایجاد فضاهای ورزشی تفریحی اختصاصی جهت بانوان بوده است به گونه ای که نسبت به احداث سالن ورزشی بانوان و پارک بانوان در این دوره اقدام شده است.

شهردار احمدآباد بیان داشت : پارک بانوان شهر احمدآباد با مساحت 12000 متر مربع ( 6500 متر مربع فضای داخلی پارک و 5500 متر مربع فضای پارکینگ ) از محل اعتبارات عمرانی شهرداری احمدآباد در سال 1399 و 1400 و به صورت پیمانی با هزینه ای بالغ بر 35 میلیارد ریال و در مدت یک سال احداث و به بهره برداری رسید و فضای داخلی این مجموعه شامل مسیر پیاده روی، پیست دوچرخه سواری، فضای بازی روباز، فضای بازی کودکان، راه سلامت، آبنما، کافی شاپ، نمازخانه و سرویس بهداشتی می باشد که با اجرای این پروژه سرانه فضای سبز شهر احمدآباد به 9 متر مربع و سرانه ورزشی به 1 متر مربع ارتقاء می یابد.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" پروژه تعویض چراغهای روشنایی بلوار امام خمینی(ره) حد فاصل میدان شهدا تا میدان بسیج به مبلغ 220 میلیون تومان آغاز شد.

مهندس طباطبائی مسوول واحد خدمات شهری شهرداری احمدآباد اظهار داشت: هدف از اجرای این پروژه اصلاح سیستم روشنایی بلوار امام خمینی(ره) به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی و ارتقای کیفیت روشنایی و زیباسازی منظر شهری می باشد.

در این مرحله چراغهای 400 وات حدفاصل میدان شهدا تا میدان بسیج تعویض و به جای آن چراغهای 120 وات کم مصرف با اعتباری بالغ بر 220 میلیون تومان نصب خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه امروزه نورپردازی ، تعریف کننده هویت و سیمای شبانه شهر است افزود: طراحی روشنایی شهری نه تنها موضوعی صرفاً تزئینی نیست، بلکه روشی در جهت تأمین امنیت و آرامش بیشتر محیط است و روشنایی مناسب معابر و خیابان ها باعث ارتقای امنیت و رضایتمندی شهروندان می شود.

ضمناً اعتبار مورد نیاز از بودجه عمرانی سال 1400 شهرداری تأمین و پرداخت شده است.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" نصب تصاویر شهدای شهر احمدآباد همزمان با سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی آغاز شد.

شهردار احمدآباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی بیان نمود: با توجه به مصوبه ستاد شهرستانی کنگره بزرگداشت 4000 هزار شهید استان مبنی بر تهیه و نصب تابلوی شهدای شهرستان، شهرداری احمدآباد با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و پس از تصویب طرح پیشنهادی از کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر، نسبت به ساخت تابلو ها از محل اعتبارات عمرانی شهرداری اقدام نمود.

مهندس تقوی افزود: تصاویر شهدا در بلوار امام خمینی(ره) حد فاصل میدان شهدا تا میدان بسیج نصب خواهند شد و هدف از اجرای این طرح، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و آشنایی هرچه بیشتر مردم به سیره زندگی شهدا بیان نمودند.

 

تاریخچه احمدآباد

احمدآباد به مختصات جغرافيايي 23 درجه و 35 دقيقه عرض شمالي و 54 درجه و 15 دقيقه طول شرقي در فاصله 65 كيلومتري شهر يزد و در 5 كيلومتري و شمال غربي اردكان قرار دارد . بر اساس آمار اداره کل آمار و اطلاعات استانداری یزد در سال 95 جمعيت شهر احمدآباد به تعداد 6046 نفر می باشد و همچنين شهرداري احمدآباد در سال 1375 هجري شمسي تأسيس و درحال حاضر با درجه 4 به فعاليت خود ادامه مي دهد.

اطلاعات تماس

شهرداری: 4-32273143 (035)

فکس:         32273123 (035)

شورا      :    33293092 (035)

فکس:         32274520 (035)

پیام کوتاه: 30009655

ایمیل: info@ahmadabad.ir