ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" به مناسبت  فرارسیدن روز پزشک، معاون سیاسی امنیتی فرماندار به همراه شهردار، بخشدار و رئیس شورای اسلامی شهر احمدآباد با مراجعه به مرکز بهداشت ضمن تبریک روز پزشک از زحمات آقای دکتر حبیبی و همکارانش تقدیر و تشکر نمودند.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" ساماندهی و نوسازی مبلمان پارک نشاط و بانوان احمدآباد با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال انجام شد.

احمدی مسوول واحد خدمات شهری اظهار داشت: با توجه به بررسی های صورت گرفته و در راستای رفع ایرادها و کمبودها و به منظور ارائه خدمات مطلوبتر به شهروندان و همچنین زیباسازی و بهسازی مبلمان شهری و جهت رفاه حال شهروندان و خانواده ها و افزایش ایمنی پارک های نشاط و بانوان، ساماندهی و بهسازی و نوسازی مبلمان شامل ساخت باربیکیو، آبخوری، ظرفشویی، تعویض چراغهای روشنایی و نصب چراغهای کم مصرف، تعویض فواره ها و نصب 2 عدد آبنما، با هزینه ای بالغ بر 3 میلیارد ریال از محل بودجه عمرانی شهرداری اجرا گردید.

ادامه مطلب...

به گزارش "امور مالی شهرداری احمدآباد" و با استناد به ماده 71 قانون شهرداریها ، گزارش عملکرد درآمد و هزینه شش ماهه دوم سال 1401  در هفتاد و دومین جلسه شورای اسلامی شهر احمدآباد مورخ1402/03/01  به تصویب رسید.

 

 

جهت مشاهده گزارش درآمد و هزینه اینجا کلیک کنید

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر احمدآباد" در آغاز سومین سال از فعالیت ششمین دوره شورای اسلامی، اعضای جدید هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر احمدآباد انتخاب شدند.

در هفتاد و هشتمین جلسه ای که در روز چهارشنبه ۱۱ مرداد ماه ۱۴۰۲ در محل شورای اسلامی شهر احمدآباد برگزار شد، از سوی اعضای شورای اسلامی، اسماعیل حیدرملک به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

همچنین علی نوری به عنوان نائب رئیس و عباس خیری پور به عنوان منشی به مدت یک سال انتخاب شدند.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" این جشن بزرگ به مناسبت گرامیداشت روز مباهله پنجشنبه شب ۲۴ ذی الحجه با حضور مسوولین و جمع کثیری از مردم  در پارک نشاط احمدآباد برگزار شد.
 این جشن با همت شهرداری احمدآباد و همکاری بخشداری مرکزی، پایگاه مقاومت بسیج و شرکت فولاد ارفع برگزار گردید.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" شهرداری احمدآباد در نظر دارد با استناد به ماده ۱۳ آئین نامه مالی شهرداري ها بهره برداری از جایگاه سوخت خود را به مدت یکسال شمسی به بخش خصوصی واگذار نماید.

لذا از متقاضیان دعوت می گردد جهت دریافت و تکمیل اسناد مزایده به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) مراجعه نمایند.

 مهلت‌ شرکت در مزایده ودریافت اسناد مزایده در سامانه ستاد ، از تاریخ 5 تیر لغایت 10 تیر و مهلت ارسال پیشنهادات تا تاریخ ۲۱ تیر1402 می باشد.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" خیابان جنب رودخانه فصلی مسیح آباد روشن شد.

احمدی سرپرست واحد خدمات شهری ضمن اعلام این خبر بیان نمود: بنا به درخواست شهروندان و ضرورت تأمین روشنایی جاده جنب رودخانه فصلی به منظور افزایش ایمنی تردد در شب و ارتقای سیما و منظر شهری با مشارکت شهرداری احمدآباد و شرکت توزیع برق استان نسبت به اجرای شبکه و تأمین روشنایی معبر مورد نظر اقدام گردید و طبق توافق صورت گرفته کابل و چراغ مورد نیاز با هزینه ای بالغ بر 1 میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل هزینه های عمرانی توسط شهرداری تأمین گردید.

 ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" عملیات لایروبی و مرمت قنوات شهر احمدآباد با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال در حال اجرا می باشد.

احمدی سرپرست واحد خدمات شهری اظهار داشت: از سال 1395 شهرداری نسبت به مرمت و لایروبی قنوات سطح شهر اقدام نموده و در سالجاری مرمت و لایروبی قنات واقع در خیابان آیت الله فکور با برآورد اولیه 2 میلیارد ریال در دستور کار می باشد و اعتبار مورد نیاز از محل هزینه های عمرانی شهرداری تأمین خواهد شد.

وی همچنین قنوات را میراث بر جا مانده از گذشتگان دانست و از شهروندان خواست به هنگام ساخت و ساز، گودبرداری و مرمت بناها در صورت برخورد به میله چاه ها و کوره قنات، یا هرگونه موارد که موجب تخریب قنات می شود، موارد را به شهرداری اعلام نمایند تا پس از بازدید از محل و کارشناسی راهکار لازم برای حفظ قنات در نظر گرفته شود.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" روشنایی معابر اصلی احمدآباد با تعویض و نصب چراغهای کم مصرف بهسازی شد.

احمدی سرپرست واحد خدمات شهری در این خصوص اظهار داشت: در راستای توافق صورت گرفته و با مشارکت شرکت توزیع برق استان و به منظور بهسازی سیستم روشنایی معابر شهر و کاهش مصرف برق و همچنین ایجاد روشنایی مطلوب و باکیفیت و ارتقای سیما و منظر شهری، چراغهای خیابانهای حضرت ولیعصر(عج)، فاطمیه،  آیت الله خامنه ای، آیت الله فکور و آیت الله محقق داماد تعویض و چراغهای کم مصرف 60 وات نصب گردیدند و در حال حاضر روشنایی تمامی خیابانهای اصلی سطح شهر با چراغهای کم مصرف تأمین می گردد.

ادامه مطلب...

به گزارش "روابط عمومی شهرداری احمدآباد" اولین جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره پسته در شهر احمدآباد با حضور بخشدار مرکزی اردکان، شهردار احمدآباد، رئیس شورای اسلامی شهر احمدآباد، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردکان، رئیس اداره جهاد کشاورزی، سرپرست پایگاه پژوهشی بافت تاریخی، مشاور فرماندار، مؤسسه فرهنگی هنری سفیر لبخند مهر، در شهرداری احمدآباد برگزار شد.
مهندس تقوی شهردار احمدآباد در این جلسه اظهار داشت: با توجه به پتانسیل و ظرفیت منطقه، اهداف برگزاری این جشنواره را علاوه بر توسعه و رونق گردشگری و برندسازی، معرفی محصول پسته احمدآباد در سطح کشور، آشنایی و آموزش باغ داران با فناوری های جدید، استفاده از ظرفیت‌های موجود و جذب سرمایه‌گذار و فراوری پسته عنوان نمود .
وی همچنین بیان داشت: انشاالله این جشنواره در صورت مشارکت دستگاه‌های اجرایی مرتبط و تأمین اعتبار مورد نیاز در اواخر شهریورماه در شهر احمدآباد برگزار خواهد شد.

 

تاریخچه احمدآباد

احمدآباد به مختصات جغرافيايي 23 درجه و 35 دقيقه عرض شمالي و 54 درجه و 15 دقيقه طول شرقي در فاصله 65 كيلومتري شهر يزد و در 5 كيلومتري و شمال غربي اردكان قرار دارد . بر اساس آمار اداره کل آمار و اطلاعات استانداری یزد در سال 95 جمعيت شهر احمدآباد به تعداد 6046 نفر می باشد و همچنين شهرداري احمدآباد در سال 1375 هجري شمسي تأسيس و درحال حاضر با درجه 4 به فعاليت خود ادامه مي دهد.

اطلاعات تماس

شهرداری: 4-32273143 (035)

فکس:         32273123 (035)

شورا      :    33293092 (035)

فکس:         32274520 (035)

پیام کوتاه: 30009655

ایمیل: info@ahmadabad.ir